U door zoekt stopgezette producten.
53272073 | Badkraan (vloermontage)

HANSADESIGNO

Stopgezet
EAN-code
4015474172951
Availability date
07/2008 03/2020
Replacement product
53272083

Kenmerken

  • Additional features Ingebouwde beveiliging tegen terugstromen Voor gebruik in huis (conform DIN EN 1717)
  • Aerator CACHÉ® perlator geïntegreerd in kraanhuis, CASCADE® perlator
  • Omschakeling Trekomstelling, Automatische reset
  • Hendel/greep Pinhendel, Eengreeps bediend, Hendel met warm-koud-aanduiding
  • Mechanische onderdelen Terugslagklep, ø 35 mm keramisch binnenwerk voor debiet en temperatuur instelling
  • Doucheonderdelen Handdouche, Douchehouder, Doucheslang (1250 mm)
  • Speciale kenmerken Kraanhuis gemaakt van DZR messing
  • Kleur Chroom
  • Temperatuur Temperatuurbegrenzer, Temperatuurbegrenzer (achteraf instelbaar)

Stroomkenmerken

  • Debiet bij 3 bar 20.4 / 13.2 l/min

Technische eigenschappen

  • DN-maat DN15
  • Warmwater toevoer max. +65°C
  • Sprong 200 mm
  • Werkdruk 0.5 - 10 bar

SP53272073 Badkraan (vloermontage)

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel, 70 mm
Hendel, 70 mm
  • 59913331
1.1
Schroef, M5x35
Schroef, M5x35
  • 59913299
1.4
O-ring, d 3x1.5
O-ring, d 3x1.5
  • 59913100
1.5
Kap
Kap
  • 59913332
1.5
Kap
Kap (Zwart)
  • 59913333
1.5
Kap
Kap (Wit)
  • 59913334
2
Kap
Kap
  • 59913364
2.1
Glijring wit
Glijring wit
  • 59913363
2.2
O-ring, d 38x2
O-ring, d 38x2
  • 59913212
3
Schroef, M42x1, SW34
Schroef, M42x1, SW34
  • 59913365
4
Binnenwerk , 3.5 Eco
Binnenwerk , 3.5 Eco
  • 59912324
Download
4
Binnenwerk, 3.5 Classic
Binnenwerk, 3.5 Classic
  • 59913075
Download
4.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59912325
4.2
O-ring, d 28.24x2.62
O-ring, d 28.24x2.62
  • 59912590
4.4
O-ring, d 10.10x1.60
O-ring, d 10.10x1.60
  • 59905072
5.1
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59913723
5.4
Schroef, M5x6, SW2.5
Schroef, M5x6, SW2.5
  • 59912617
5.5
O-ring, d 35x2
O-ring, d 35x2
  • 59913715
5.6
Afdekplaat, d 135 mm
Afdekplaat, d 135 mm
  • 59913726
6
Mousseur, M24x1 D,  CC
Mousseur, M24x1 D, CC
  • 59913720
6.1
Perlatorsleutel, M24 x 1
Perlatorsleutel, M24 x 1
  • 59913134
7
Omsteller
Omsteller
  • 59912870
7.1
Knob
Knob
  • 59912871
7.2
Dichting
Dichting
  • 59904791
7.3
Schroef, M4x4
Schroef, M4x4
  • 59901027
7.4
Plug
Plug
  • 59912869
7.5
Omsteller
Omsteller
  • 59913721
7.7
O-ring, 20x2
O-ring, 20x2
  • 59912435
7.9
Uitloop
Uitloop
  • 59913719
7.10
O-ring, 23x1.78
O-ring, 23x1.78
  • 59910693
8
Douchehouder
Douchehouder
  • 59913718
8.1
Douchearm
Douchearm
  • 59913722
8.4
Schroefdraad tepel, G 1/2 x M 18 x 1
Schroefdraad tepel, G 1/2 x M 18 x 1
  • 59911384
8.5
Terugslagklep
Terugslagklep
  • 59905714
9
Doucheslang, L=1250
Doucheslang, L=1250
  • 54120400
9.1
Afdichtring, d 21x12x2
Afdichtring, d 21x12x2
  • 59912304
10
Handdouche
Handdouche
  • 54390100
Download
10.1
Doorvoerbegrenzer
Doorvoerbegrenzer
  • 59912777
N.I.
Sleutel, SW 30/34
Sleutel, SW 30/34
  • 59912108