Wensenlijstje
Zoeken
Menu

SP01092183 Wastafelkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel, 93 mm
Hendel, 93 mm
  • 01880083
1
Hendel, 138 mm
Hendel, 138 mm
  • 01880076
1.1
Schroef, M5x8, SW2,5
Schroef, M5x8, SW2,5
  • 59904755
1.2
Joint klassiek uitloop
Joint klassiek uitloop
  • 59904778
1.3
Sierdop
Sierdop (Grijs)
  • 59912112
2
Kap
Kap
  • 59912638
3
Schroefoog, M50x1, SW45
Schroefoog, M50x1, SW45
  • 59904775
3.1
O-ring, d 43 x d 2.5
O-ring, d 43 x d 2.5
  • 59911166
4
Binnenwerk , 4.8 Eco
Binnenwerk , 4.8 Eco
  • 59904601
Download
4.1
Adjustment ring
Adjustment ring
  • 59904759
5.1
Trekstang
Trekstang
  • 59914053
5.11
O-ring, d 7,65 x d 1,78
O-ring, d 7,65 x d 1,78
  • 59902337
5.12
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
  • 59912474
5.2
Gewrichtstuk
Gewrichtstuk
  • 59904624
5.3
Wasser
Wasser
  • 59913653
5.5
Fixing plate
Fixing plate
  • 59904765
5.6
Schroef, M8x1, SW13
Schroef, M8x1, SW13
  • 59904766
5.7
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59910749
5.9
Koppelingsbuisdeel], L=430, M10x1
Koppelingsbuisdeel], L=430, M10x1
  • 59912550
6
Mousseur, M24x1 (2011-)
Mousseur, M24x1 (2011-)
  • 59913739
7
Wastegarnituur
Wastegarnituur
  • 59904620