Varianten
09092183 | Wastafelkraan

HANSATWIST

EAN-code
4015474259799

Zoek uw plaatselijke verdeler

Kenmerken

  • Aerator PCA® perlator voor een drukonafhankelijke doorstroom
  • Aansluiting Koperen aansluitpijpen
  • Extensions Afvoergarnituur met trekstang
  • Hendel/greep Hendel met warm-koud-aanduiding, Eengreeps bediend
  • Mechanische onderdelen ø 35 mm keramisch binnenwerk voor debiet en temperatuur instelling
  • Speciale kenmerken Kraanhuis gemaakt van DZR messing, Rapid-montagesysteem
  • Uitloop Vaste uitloop
  • Kleur Chroom
  • Temperatuur Temperatuurbegrenzer, Temperatuurbegrenzer (achteraf instelbaar)

Stroomkenmerken

  • Debiet bij 3 bar (met debietregelaar) 6 l/min

Technische eigenschappen

  • Aansluitmaat Ø10
  • DN-maat DN15
  • Warmwater toevoer max. +90°C
  • Sprong 121 mm
  • Werkdruk 0.5 - 10 bar

Goedkeuringen

  • ACS 16 ACC NY 205
  • KIWA K6116/08

SP09092183 Wastafelkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel
Hendel
  • 59913910
1
Hendel
Hendel
  • 59913911
1.1
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.3
Sierdop
Sierdop (Grijs)
  • 59912112
2
Kap, 33 x 3 mm
Kap, 33 x 3 mm
  • 59912504
3
Schroefring, M40x1, SW30
Schroefring, M40x1, SW30
  • 59913210
4
Binnenwerk , 3.5 Eco
Binnenwerk , 3.5 Eco
  • 59912324
Download
4
Binnenwerk, 3.5 Classic
Binnenwerk, 3.5 Classic
  • 59913075
Download
4.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59912325
4.3
O-ring, d 28.24x2.62
O-ring, d 28.24x2.62
  • 59912590
4.4
O-ring, d 10.10x1.60
O-ring, d 10.10x1.60
  • 59905072
5.1
Trekstang
Trekstang
  • 59913067
5.2
Gewrichtstuk
Gewrichtstuk
  • 59904624
5.3
Wasser
Wasser
Stopgezet
  • 59913653
5.5
Fixing plate
Fixing plate
  • 59904765
5.6
Schroef, M8x1, SW13
Schroef, M8x1, SW13
  • 59904766
5.7
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59912113
5.10
O-ring, d 7.65x1.78
O-ring, d 7.65x1.78
  • 59902337
5.12
Pijp
Pijp
  • 59913763
5.13
Koppelingsbuisdeel], L=430, M10x1
Koppelingsbuisdeel], L=430, M10x1
  • 59912550
5.14
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
  • 59912474
6
Mousseur, M24x1, 6 l/min
Mousseur, M24x1, 6 l/min
  • 59913727
7
Wastegarnituur, (2019-)
Wastegarnituur, (2019-)
  • 59914764
7
Wastegarnituur
Wastegarnituur
  • 59904620
N.I.
Sleutel, SW 30/34
Sleutel, SW 30/34
  • 59912108