Varianten
09221105 | Keukenkraan, lage druk

HANSATWIST

EAN-code
4015474274877

Zoek uw plaatselijke verdeler

Kenmerken

  • Aerator Kristalheldere laminaire straal, CASCADE® perlator
  • Aansluiting Koperen aansluitpijpen
  • Hendel/greep Eengreeps bediend, Beugelhendel, Hendel met warm-koud-aanduiding
  • Mechanische onderdelen ø 35 mm keramisch binnenwerk voor debiet en temperatuur instelling
  • Speciale kenmerken Oppervlakken in contact met drinkwater bevatten minder dan 0,3% lood, Kraanhuis gemaakt van DZR messing, Oppervlakte met watercontact zonder nikkelcoating, Rapid-montagesysteem
  • Uitloop Draaibare uitloop, Gegoten constructie
  • Kleur Chroom
  • Temperatuur Temperatuurbegrenzer, Temperatuurbegrenzer (achteraf instelbaar)

Technische eigenschappen

  • DN-maat DN15
  • Warmwater toevoer max. +90°C
  • Sprong 193 mm
  • Werkdruk 0.5 - 5 bar

SP09221103 Keukenkraan, lage druk

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel
Hendel
  • 59914199
1
Hendel
Hendel
  • 59914200
1.1
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.3
Sierdop
Sierdop (Grijs)
  • 59912112
2
Kap, 33 x 3 mm
Kap, 33 x 3 mm
  • 59912504
3
Schroefring, M40x1, SW30
Schroefring, M40x1, SW30
  • 59913210
4
Binnenwerk, 3.5 Classic
Binnenwerk, 3.5 Classic
  • 59913075
Download
4.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59912325
5.2
Verstevigingsplaat
Verstevigingsplaat
  • 59910008
5.3
Wasser
Wasser
Stopgezet
  • 59913653
5.4
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59910749
5.5
Pijp, M8x1, L=560 mm
Pijp, M8x1, L=560 mm
  • 59912806
5.6
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
  • 59912474
6
Uitloop
Uitloop
  • 59914204
6.1
Mousseur, M24x1, Low pressure
Mousseur, M24x1, Low pressure
  • 59902692
6.2
Bevestigingsschroeven, M4x8
Bevestigingsschroeven, M4x8
  • 59913989
6.3
Dichting
Dichting
  • 59911884
6.4
Binnendeel temperatuurhendel
Binnendeel temperatuurhendel
  • 59911840
6.5
Schroef, M4x7
Schroef, M4x7
  • 59902075
9
Montage moer
Montage moer
  • 59904969
9.1
Dichting, 14.9x8.5x1
Dichting, 14.9x8.5x1
  • 59902352
9.2
Dichting, 10x8
Dichting, 10x8
  • 59902272
9.3
Slangen
Slangen
  • 59902151