58099113 | Regendouche kraan

HANSAPRISMA

EAN-code
4015474261402

Zoek uw plaatselijke verdeler

Kenmerken

  • Additional features Ingebouwde beveiliging tegen terugstromen Voor gebruik in huis (conform DIN EN 1717)
  • Aansluiting S-koppelingen met rozetten, Rozet(ten), Geluidsdemper(s)
  • Omschakeling Draaiknop omstelling, Geïntegreerde omstelling met debietregeling
  • Hendel/greep Temperatuurgreep, Debietgreep
  • Mechanische onderdelen Thermostatische temperatuurregeling, Vuilfilter(s), Terugslagklep
  • Doucheonderdelen Handdouche, Glijstang, Hoofddouche, Verstelbare bevestiging glijstang, Doucheslang (1750 mm)
  • Douche straalsoort Intense
  • Speciale kenmerken Kraanhuis gemaakt van DZR messing, Thermische desinfectie volgens DVGW W 551
  • Kleur Chroom
  • Temperatuur Temperatuurbegrenzer (achteraf instelbaar), Veiligheidsblokkering tegen verbranden bij 38 °C

Stroomkenmerken

  • Debiet bij 3 bar 13.2 l/min
  • Debiet bij 3 bar (met debietregelaar) 12 l/min

Technische eigenschappen

  • DN-maat DN15
  • Warmwater toevoer max. +90°C
  • Installatie afstand cc150 ± 15 mm
  • Werkdruk 1 - 10 bar

SP58099113 Regendouche kraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Douchearm
Douchearm
  • 59914045
1.2
Regendouche, 250 x 250 mm
Regendouche, 250 x 250 mm
  • 59913875
1.5
Sproeikop, 250x250 mm, (-2019)
Sproeikop, 250x250 mm, (-2019)
  • 59913876
1.7
Schroef
Schroef
  • 59913754
1.11
O-ring
O-ring
  • 59913808
1.12
Douchearm
Douchearm
  • 59913945
2
Douchearm houder
Douchearm houder
  • 59913947
2.1
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59913946
2.2
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
3
Schuifstuk
Schuifstuk
  • 59913755
4
Handdouche
Handdouche
  • 54390100
Download
4.2
Filter sproeier
Filter sproeier
  • 59906859
4.4
Doucheslang, L=1750
Doucheslang, L=1750
  • 54120300
4.5
Afdichtring, d 21x12x2
Afdichtring, d 21x12x2
  • 59912304
5.7
Terugslagklep
Terugslagklep
  • 59905714
6
Thermostaat
Thermostaat
  • 59913950
6.1
Aansluiting moer, G3/4, AF 30
Aansluiting moer, G3/4, AF 30
  • 59902230
6.2
Nippel
Nippel
  • 59911075
6.3
Borgring, 23.9x15.2x2
Borgring, 23.9x15.2x2
  • 59902689
6.4
Filter dichting, G3/4
Filter dichting, G3/4
  • 59911076
7
Excentrieke aansluiting, G3/4 x G1/2
Excentrieke aansluiting, G3/4 x G1/2
  • 59910254
7.2
Geluiddemper
Geluiddemper
  • 59904792
7.4
Afdekplaat
Afdekplaat
  • 59913432
7.5
Rosassen
Rosassen
  • 59912651
8
Debiethendel
Debiethendel
  • 59913952
8.1
Kap
Kap
  • 59913850
8.2
Schroef, M4x8
Schroef, M4x8
  • 59913851
8.3
Instelring
Instelring
  • 59913940
9
Binnenwerk
Binnenwerk
  • 59913936
9.1
Bevestigingsschroeven, SW30
Bevestigingsschroeven, SW30
  • 59913941
9.2
Spindel
Spindel
  • 59913689
9.4
O-ring, d 32x2
O-ring, d 32x2
  • 59912803
9.5
Binnenste deel
Binnenste deel
  • 59913942
10
Temperatuur hendel
Temperatuur hendel
  • 59913938
10.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59913937
10.2
Locking screw, 38°
Locking screw, 38°
  • 59913919
11
Thermostaat/binnenwerk, 3.3
Thermostaat/binnenwerk, 3.3
  • 59913871
11.1
Schroef, M6 x 9,5
Schroef, M6 x 9,5
  • 59901609
12
Koppelstuk, M16x1, SW10
Koppelstuk, M16x1, SW10
  • 59913944
12.1
O-ring, d 15x2.5
O-ring, d 15x2.5
  • 59910423
12.3
O-ring, 9x2
O-ring, 9x2
  • 59905095
12.4
Schroefdraad tepel, G 1/2 x M 18 x 1
Schroefdraad tepel, G 1/2 x M 18 x 1
  • 59911384
N.I.
Doorvoerbegrenzer
Doorvoerbegrenzer
  • 59913753