58080101 | Douchekraan

HANSAPRISMA

EAN-code
4015474259225

Zoek uw plaatselijke verdeler

Kenmerken

  • Additional features Ingebouwde beveiliging tegen terugstromen Voor gebruik in huis (conform DIN EN 1717)
  • Aansluiting S-koppelingen met rozetten, Rozet(ten), Geluidsdemper(s)
  • Hendel/greep Temperatuurgreep, Debietgreep, Eco optie voor debiet
  • Mechanische onderdelen Thermostatische temperatuurregeling, Keramische bovendeel voor debiet, Terugslagklep, Vuilfilter(s)
  • Speciale kenmerken Kraanhuis gemaakt van DZR messing, Thermische desinfectie volgens DVGW W 551
  • Kleur Chroom
  • Temperatuur THERMO COOL. Meer veiligheid door minimaal opwarmen van de mengkraanbehuizing., Temperatuurbegrenzer (achteraf instelbaar), Veiligheidsblokkering tegen verbranden bij 38 °C

Stroomkenmerken

  • Debiet bij 3 bar 19.2 l/min

Technische eigenschappen

  • Aansluitmaat G1/2
  • DN-maat DN15
  • Warmwater toevoer max. +90°C
  • Installatie afstand cc150 ± 15 mm
  • Werkdruk 1 - 10 bar

Voorschriften

  • Geluidsklasse I (ISO 3822)

SP58080101 Douchekraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1.1
Aansluiting moer, G3/4, AF 30
Aansluiting moer, G3/4, AF 30
  • 59902230
1.2
Nippel
Nippel
  • 59911075
1.3
Borgring, 23.9x15.2x2
Borgring, 23.9x15.2x2
  • 59902689
1.4
Filter dichting, G3/4
Filter dichting, G3/4
  • 59911076
2
Excentrieke aansluiting, G3/4 x G1/2
Excentrieke aansluiting, G3/4 x G1/2
  • 59910254
2.2
Geluiddemper
Geluiddemper
  • 59904792
2.4
Afdekplaat
Afdekplaat
  • 59913432
2.5
Rosassen
Rosassen
  • 59912651
3
Debiethendel
Debiethendel
  • 59913943
3.1
Kap
Kap
  • 59913850
3.2
Schroef, M4x8
Schroef, M4x8
  • 59913851
3.3
Instelring
Instelring
  • 59913940
4
Binnenwerk, 1/2", 180°
Binnenwerk, 1/2", 180°
  • 59911103
4.1
Ring
Ring
  • 59913469
5
Temperatuur hendel
Temperatuur hendel
  • 59913938
5.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59913937
5.2
Locking screw, 38°
Locking screw, 38°
  • 59913919
6
Thermostaat/binnenwerk, 3.3
Thermostaat/binnenwerk, 3.3
  • 59913871
6.1
Schroef, M6 x 9,5
Schroef, M6 x 9,5
  • 59901609
7
Terugslagklep, DN10   (2016-)
Terugslagklep, DN10 (2016-)
  • 59914425
7.1
Schroefdraad tepel, G 1/2 x M 18 x 1
Schroefdraad tepel, G 1/2 x M 18 x 1
  • 59911384