Varianten
49381103 | Wastafelkraan

HANSAPRIMO XL

EAN-code
4015474262119

Zoek uw plaatselijke verdeler

Kenmerken

  • Aerator Kristalheldere laminaire straal, CASCADE® perlator
  • Aansluiting Koperen aansluitpijpen
  • Extensions Afvoergarnituur met trekstang
  • Hendel/greep Hendel met warm-koud-aanduiding, Eengreeps bediend
  • Mechanische onderdelen ø 35 mm keramisch binnenwerk voor debiet en temperatuur instelling
  • Speciale kenmerken Kraanhuis gemaakt van DZR messing, Rapid-montagesysteem
  • Uitloop Vaste uitloop
  • Kleur Chroom
  • Temperatuur Temperatuurbegrenzer, Temperatuurbegrenzer (achteraf instelbaar)

Technische eigenschappen

  • Aansluitmaat Ø8
  • DN-maat DN15
  • Warmwater toevoer max. +90°C
  • Sprong 111 mm
  • Werkdruk 1 - 5 bar

SP49571103 Wastafelkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel
Hendel
  • 59913827
1.1
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.3
Sierdop
Sierdop (Grijs)
  • 59912112
2
Kap, 33 x 3 mm
Kap, 33 x 3 mm
  • 59912504
2.1
Dichting, 45x35.5x5.4
Dichting, 45x35.5x5.4
  • 59913651
3
Schroefring, M40x1, SW30
Schroefring, M40x1, SW30
  • 59913210
4
Binnenwerk , 3.5 Eco
Binnenwerk , 3.5 Eco
  • 59912324
Download
4
Binnenwerk, 3.5 Classic
Binnenwerk, 3.5 Classic
  • 59913075
Download
4.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59912325
4.3
O-ring, d 28.24x2.62
O-ring, d 28.24x2.62
  • 59912590
4.4
O-ring, d 10.10x1.60
O-ring, d 10.10x1.60
  • 59905072
5.1
Trekstang
Trekstang
  • 59913067
5.2
Gewrichtstuk
Gewrichtstuk
  • 59904624
5.3
Wasser
Wasser
Stopgezet
  • 59913653
5.5
Fixing plate
Fixing plate
  • 59904765
5.6
Schroef, M8x1, SW13
Schroef, M8x1, SW13
  • 59904766
5.7
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59912113
5.8
Pijp
Pijp
  • 59913398
5.9
Pijp, M8x1, L=560 mm
Pijp, M8x1, L=560 mm
  • 59912806
5.10
O-ring, 6x1.4
O-ring, 6x1.4
  • 59913266
5.11
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
  • 59912474
6
Mousseur, M24x1, Low pressure
Mousseur, M24x1, Low pressure
  • 59902692
7
Wastegarnituur, (2019-)
Wastegarnituur, (2019-)
  • 59914764
7
Wastegarnituur
Wastegarnituur
  • 59904620
9
Montage moer
Montage moer
  • 59904969
9.1
Dichting, 14.9x8.5x1
Dichting, 14.9x8.5x1
  • 59902352
9.2
Dichting, 10x8
Dichting, 10x8
  • 59902272
9.3
Slangen
Slangen
  • 59902151
N.I.
Sleutel, SW 30/34
Sleutel, SW 30/34
  • 59912108