Variants
01622196 | Wastafelkraan

HANSAMEDIPRO

EAN-code
4015474267039

Zoek uw plaatselijke verdeler

Kenmerken

  • Aerator Kristalheldere laminaire straal
  • Aansluiting Koperen aansluitpijpen
  • Hendel/greep Lange hendel, Hendel met warm-koud-aanduiding, Eengreeps bediend
  • Mechanische onderdelen ø 48 mm keramisch binnenwerk voor debiet en temperatuur instelling
  • Speciale kenmerken Oppervlakte met watercontact zonder nikkelcoating, Oppervlakken in contact met drinkwater bevatten minder dan 0,3% lood, Kraanhuis gemaakt van DZR messing, Rapid-montagesysteem
  • Uitloop Vaste uitloop
  • Kleur Chroom
  • Temperatuur Temperatuurbegrenzer, Temperatuurbegrenzer (achteraf instelbaar)

Stroomkenmerken

  • Debiet bij 3 bar 12 l/min

Technische eigenschappen

  • Aansluitmaat Ø10
  • DN-maat DN15
  • Warmwater toevoer max. +80°C
  • Sprong 120 mm
  • Werkdruk 0.5 - 10 bar

Goedkeuringen

  • ACS 16 ACC NY 271

SP01662195 Wastafelkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
01
  • 02450006
02
  • 02440005
03
Kap
Kap
  • 59914069
04
Schroefring, M50x1, SW45
Schroefring, M50x1, SW45
  • 59914070
05
Instelring
Instelring
  • 59904759
06
Binnenwerk , 4.8 Classic
Binnenwerk , 4.8 Classic
  • 59911437
Download
07
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
  • 59912474
08
Wasser
Wasser
  • 59913653
09
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59910749
10
Mousseur, M24x1 A (2013-) Laminar PL-HC-STD
Mousseur, M24x1 A (2013-) Laminar PL-HC-STD
  • 59914054
11
Flexibele aansluitingen, L=430, G3/8-M8x1 LH
Flexibele aansluitingen, L=430, G3/8-M8x1 LH
  • 59914718
11
Koppelingsbuisdeel], L=420, M8x1
Koppelingsbuisdeel], L=420, M8x1
Stopgezet
  • 59914456
N.I.
Toetreding, G1/2 x M14x1
  • 59914180
N.I.
  • 59914458
N.I.
Muurhaak
Muurhaak (Wit)
  • 59914457
N.I.
  • 04050200
N.I.
  • 59914460