SP55302203 Wastafelkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel, 2.5
Hendel, 2.5
  • 59914001
1.1
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.3
Binnendeel temperatuurhendel
Binnendeel temperatuurhendel
  • 59913762
2
Kap
Kap
  • 59913957
3
Schroefring, M32x1, SW24
Schroefring, M32x1, SW24
  • 59913958
4
Binnenwerk , 2.5
Binnenwerk , 2.5
  • 59913914
5.1
Trekstang
Trekstang
  • 59913959
5.3
O-ring, 35.00x2.50
O-ring, 35.00x2.50
  • 59905020
5.7
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59913371
5.8
Flexibele aansluitingen, M8x1xG3/8, L=430
Flexibele aansluitingen, M8x1xG3/8, L=430
  • 59913964
5.9
O-ring, 6x1.4
O-ring, 6x1.4
  • 59913266
5.10
Dichting, 9.5x14.4x2
Dichting, 9.5x14.4x2
  • 59912551
6
Uitloop
Uitloop
  • 59914023
6.1
Mousseur, M18.5x1, TJ
Mousseur, M18.5x1, TJ
  • 59913366
6.2
Bevestigingsschroeven, M4x8
Bevestigingsschroeven, M4x8
  • 59913989
6.3
Perlatorsleutel, M18.5
Perlatorsleutel, M18.5
  • 59913367
6.4
Fitting ring for aerator
Fitting ring for aerator
  • 59913654
6.6
Schroef, M4x7
Schroef, M4x7
  • 59902075
6.7
Dichting
Dichting
  • 59911884
7
Wastegarnituur
Wastegarnituur
  • 59911441
8
Afdekplaat, d 55 mm
Afdekplaat, d 55 mm
  • 59913963