SP44559503 Afwerkset bad -en douchekraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel
Hendel
  • 59913650
1.1
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.3
Sierdop
Sierdop (Grijs)
  • 59912112
2
Afdekplaat, 175 x 75
Afdekplaat, 175 x 75
  • 59913734
2.1
Kap, (2011-)
Kap, (2011-)
  • 59912511
2.2
O-ring, 41x3
O-ring, 41x3
  • 59913215
2.7
Cover plate holder
Cover plate holder
  • 59913697
Download
2.8
Schroef, M4 x 55
Schroef, M4 x 55
  • 59913698
3
Joint klassiek uitloop
Joint klassiek uitloop
  • 59913702
3.1
Hendel
Hendel
  • 59913724
3.2
Binnendeel temperatuurhendel
Binnendeel temperatuurhendel
  • 59911840
3.3
Schroef, M5x6, SW2.5
Schroef, M5x6, SW2.5
  • 59912617
N.I.
Inbouwverlengstuk kompleet, 20 mm
Inbouwverlengstuk kompleet, 20 mm
  • 59913591
Download