SP06442473 Afwerkset bad -en douchekraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
01
Hendel
Hendel
  • 1004277V
02
Sierdop
Sierdop
  • 59914573
03
Rosassen
Rosassen
  • 59914572
04
Afdekplaat, d 72 mm, for Compact
Afdekplaat, d 72 mm, for Compact
  • 59914667
04
Afdekplaat, 75x75 mm
Afdekplaat, 75x75 mm
  • 59914213
05
Afdekplaat, d 72 mm
Afdekplaat, d 72 mm
  • 59914668
05
Afdekplaat, 75x75 mm
Afdekplaat, 75x75 mm
  • 59914214
06
Debiethendel
Debiethendel
  • 59914669
07
Rosassen
Rosassen
  • 59914671
08
Uitloop, L=180
Uitloop, L=180
  • 59913736
09
Mousseur, M24x1 D,  CC
Mousseur, M24x1 D, CC
  • 59913720
10
O-ring, d 18x2
O-ring, d 18x2
  • 59913291
11
Binnendeel temperatuurhendel
Binnendeel temperatuurhendel
  • 59911840
12
Schroef, M6 x 9,5
Schroef, M6 x 9,5
  • 59901609
13
Afdekplaat, d 72 mm
Afdekplaat, d 72 mm
  • 59913278
13
Afdekplaat, 75x75 mm
Afdekplaat, 75x75 mm
  • 59914211
14
Afdekplaat, 75x75 mm
Afdekplaat, 75x75 mm
  • 1003885V
14
Afdekplaat, d 72 mm
Afdekplaat, d 72 mm
  • 59914672
15
Doorvoernippel
Doorvoernippel
  • 59914673
16
Houder
Houder
  • 59912282
17
Doucheslang, L=1750, M12x1-1/2
Doucheslang, L=1750, M12x1-1/2
  • 59912281
18
Terugslagklep
Terugslagklep
  • 59905714
19
Schroef, M4x45
Schroef, M4x45
  • 59912291