SP51692293 Vrijstaande wastafelkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
01
Hendel
Hendel
  • 59914637
02
Binnendeel temperatuurhendel
Binnendeel temperatuurhendel
  • 59913762
03
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
04
Kap
Kap
  • 59914638
05
Schroefring, M32x1, SW24
Schroefring, M32x1, SW24
  • 59913958
06
Binnenwerk , 2.5
Binnenwerk , 2.5
  • 59913914
07
Fitting ring for aerator
Fitting ring for aerator
  • 59914645
08
Mousseur, M18.5x1, TJ
Mousseur, M18.5x1, TJ
  • 59913366
09
Wasser
Wasser
  • 59914650
10
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59913371
11
Flexibele aansluitingen, L=620, G3/8-M10x1
Flexibele aansluitingen, L=620, G3/8-M10x1
  • 59914289