Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Prohlížíte si produkty s ukončeným prodejem.
09392273 | Vanová a sprchová baterie

HANSATWIST

Ukončeno
Kód EAN
4015474140998
Datum dostupnosti
10/2006 12/2010

Vlastnosti

  • Additional features zabezpečeno proti zpětnému toku při použití v domácnosti (podle DIN EN 1717)
  • Páka/rukojeť Jedna ovládací páka / rukojeť, Páka se symboly teplé a studené vody
  • Mechanické díly Zpětný ventil (-y)
  • Barva Chrom

Technické vlastnosti

  • Zdroj teplé vody max. +90°C
  • Pracovní tlak 0.5 - 10 bar

SP09392273 Vanová a sprchová baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1
Páka
Páka
  • 59913905
1.1
Šroub, M5x8, SW2.5
Šroub, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.2
Kluzné pouzdro (osazené)
Kluzné pouzdro (osazené)
  • 59904778
1.3
Záslepka
Záslepka (Šedá)
  • 59912112
2
Krytka
Krytka
  • 59913068
3
Šroub, M50x1, SW45
Šroub, M50x1, SW45
  • 59913069
3.1
O-kroužek, d 48x2
O-kroužek, d 48x2
  • 59913072
4
Kartuše, 4.8 eco
Kartuše, 4.8 eco
  • 59904601
Ke stažení
4.1
Stavěcí kroužek
Stavěcí kroužek
  • 59904759
5.1
Distanční kroužek
Distanční kroužek
  • 59906787
5.3
O-kroužek, 42x3.5
O-kroužek, 42x3.5
  • 59904764
5.5
Upevňovací deska
Upevňovací deska
  • 59904765
5.6
Šroub, M8x1, SW13
Šroub, M8x1, SW13
  • 59904766
5.7
Upevňovací set
Upevňovací set
  • 59910749
5.8
Flexibilní hadička
Flexibilní hadička
  • 59913071
5.10
Těsnění, 9.5x14.4x2
Těsnění, 9.5x14.4x2
  • 59912551
5.11
Upevňovací šroub, M8x1, L=140
Upevňovací šroub, M8x1, L=140
  • 59912474
6
Aerator, M24x1
Aerator, M24x1
  • 59905872
6.1
Aerator, M22/M24
Aerator, M22/M24
  • 59905873
7
Přepínač
Přepínač
  • 59912706
7.1
Krytka přepínače
Krytka přepínače
  • 59912801
7.2
Zpětný ventil
Zpětný ventil
  • 59905714
8
Držák
Držák
  • 59912880
N.I.
Klíč , SW45/SW50
Klíč , SW45/SW50
  • 59905190