Vaše záložky
Hledat
Nabídka
03422073 | Vanová baterie, stojanová baterie

HANSARONDA

Kód EAN
4015474252479

Najděte místní prodejce

Vlastnosti

  • Additional features zabezpečeno proti zpětnému toku při použití v domácnosti (podle DIN EN 1717)
  • Provzdušňovač CACHÉ® aerátor umístěný přímo ve výtokovém rameni vodovodní baterie
  • Přepínač Tažný přepínač, Automatické zpětné přepínání sprcha/vana
  • Páka/rukojeť Páka se symboly teplé a studené vody, Jedna ovládací páka / rukojeť
  • Mechanické díly Zpětný ventil (zpětné ventily), ø 35 mm keramická kartuše pro ovládání teploty a průtoku vody
  • Díly sprch Ruční sprcha, Držák sprchy, Sprchová hadice (1250 mm)
  • Rozstřikovač sprchy Intenzivní proud
  • Speciální vlastnosti Tělo baterie z mosazy DZR
  • Výtok Pevné výtokové rameno
  • Barva Chrom
  • Teplota Funkce pro nastavení maximální teploty a průtoku vody, Teplotní omezovač (lze nastavit dodatečně)

Vlastnosti průtoku

  • Průtok při 3 barech 20.4 / 13.2 l/min

Technické vlastnosti

  • Velikost DN (jmenovitý rozměr) DN15
  • Zdroj teplé vody max. +65°C
  • Projekce 200 mm
  • Pracovní tlak 0.5 - 10 bar

SP03422073 Vanová baterie, stojanová baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1
Páka
Páka
  • 59913761
1.1
Šroub, M5x8, SW2.5
Šroub, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.3
Záslepka
Záslepka (Šedý)
  • 59912112
10
  • 54390100
10.1
Regulátor průtoku
  • 59912777
2
Krytka, 33 x 3 mm
Krytka, 33 x 3 mm
  • 59912504
3
Upevňovací matice, M40x1, SW30
Upevňovací matice, M40x1, SW30
  • 59913210
4
Kartuše, 3.5 Classic
Kartuše, 3.5 Classic
  • 59913075
Ke stažení
4.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59912325
5
Upevňovací set
Upevňovací set
  • 59913723
5.1
Kryt příruby, d 135 mm
  • 59913726
6
Aerator, M24x1 D,  CC
Aerator, M24x1 D, CC
  • 59913720
6.1
Těsnicí kroužek
  • 59913759
6.2
Klíč k perlátoru, M24 x 1
Klíč k perlátoru, M24 x 1
  • 59913134
7
Přepínač
  • 59912870
7.1
Knob
  • 59912871
7.2
Těsnící sada
Těsnící sada
  • 59904791
7.3
Šroub, M4x4
Šroub, M4x4
  • 59901027
7.4
Plug
  • 59912869
7.5
Přepínač
  • 59913721
8
Držák sprchy
Držák sprchy
  • 59913718
8.1
Připojovací rameno pro talířovou sprchu
  • 59913722
8.2
Závit bradavky, G 1/2 x M 18 x 1
Závit bradavky, G 1/2 x M 18 x 1
  • 59911384
8.3
Zpětný ventil
Zpětný ventil
  • 59905714
9
  • 54120400
9.1
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
  • 59912304