Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Prohlížíte si produkty s ukončeným prodejem.
0367010090 | Sprchová baterie

HANSARONDA

Ukončeno
Kód EAN
4015474551824
Datum dostupnosti
11/1998 12/2006

Vlastnosti

  • Páka/rukojeť Jedna ovládací páka / rukojeť, Páka se symboly teplé a studené vody
  • Mechanické díly Zpětný ventil (-y)
  • Barva Chrom/Zlatá

Technické vlastnosti

  • Zdroj teplé vody max. +90°C
  • Pracovní tlak 0.5 - 10 bar

SP03670102 Sprchová baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1
Páka
Páka
  • 59913771
1
Páka, L=138 mm
Páka, L=138 mm
  • 59913770
1
Páka, 99 mm, red/blue
Páka, 99 mm, red/blue
  • 59913769
1
Páka, L=99 mm, (-2011)
Páka, L=99 mm, (-2011)
  • 59913768
1.1
Šroub, M5x8, SW2.5
Šroub, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.2
Kluzné pouzdro (osazené)
Kluzné pouzdro (osazené)
  • 59904778
1.3
Plug, hot/cold
Plug, hot/cold
  • 59906705
2
Krytka
Krytka (Chrom/saténová)
Ukončeno
  • 59906564
2
Krytka
Krytka
  • 59906563
2.2
Upevňovací objímka
Upevňovací objímka
  • 59906695
3
Oční šroub, M50x1, SW45
Oční šroub, M50x1, SW45
  • 59904775
4
Kartuše, 4.8 eco
Kartuše, 4.8 eco
  • 59904601
Ke stažení
4.1
Stavěcí kroužek
Stavěcí kroužek
  • 59904759
5.1
Zpětný ventil
Zpětný ventil
  • 59905714
5.2
Šroub, M8x8
Šroub, M8x8
  • 59906104
6.1
Kryt příruby
Kryt příruby
  • 59911473
6.2
Plug
Plug
  • 59911480
6.3
Adaptér
Adaptér
Ukončeno
  • 59911486
6.4
O-kroužek, 25.07x2.62
O-kroužek, 25.07x2.62
  • 59911479
6.5
Přistoupení, G1/2
Přistoupení, G1/2
  • 59911491
N.I.
Přisávací ventil, DN15
Přisávací ventil, DN15
  • 59911330
Ke stažení