Vaše záložky
Hledat
Nabídka
06439093 | Nadomítkový díl podom. vanové baterie, 75 x 75mm

HANSALIGNA

Kód EAN
4015474277021

Najděte místní prodejce

Vlastnosti

  • Páka/rukojeť Jedna ovládací páka / rukojeť, Páka se symboly teplé a studené vody
  • Mechanické díly Filtr(y) na nečistoty, Zpětný ventil (-y)
  • Díly sprch Ruční sprcha, Sprchová hadice (1750 mm)
  • Rozstřikovač sprchy Intenzivní proud
  • Speciální vlastnosti Otočné vedení hadice
  • Barva Chrom

Technické vlastnosti

  • Zdroj teplé vody max. +90°C
  • Pracovní tlak 0.5 - 10 bar

SP06439093 Nadomítkový díl podom. vanové baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1
Páka
Páka
  • 59913650
1.1
Šroub, M5x8, SW2.5
Šroub, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.3
Záslepka
Záslepka (Šedá)
  • 59912112
2
Krytka, 33 x 3 mm
Krytka, 33 x 3 mm
  • 59912504
2.3
Růžice
Růžice
  • 59913275
3
Kryt příruby, 75x75 mm
Kryt příruby, 75x75 mm
  • 59914213
3.1
Kryt příruby, 75x75 mm
Kryt příruby, 75x75 mm
  • 59914214
3.2
O-kroužek, 49x2
O-kroužek, 49x2
  • 59913279
3.3
O-kroužek, 60,00 X 3,00
O-kroužek, 60,00 X 3,00
  • 59913280
3.4
O-kroužek, d 40x2
O-kroužek, d 40x2
  • 59911507
5
Krytka přepínače
Krytka přepínače
  • 59913283
5.1
Kolík, M6, 21 mm
Kolík, M6, 21 mm
  • 59913284
5.2
Růžice
Růžice
  • 59914215
5.3
Šroub, M5x6, SW2.5
Šroub, M5x6, SW2.5
  • 59912617
5.4
Regulátor průtoku
Regulátor průtoku
  • 59911897
9
Sprchová hadice, L=1750, M12x1-1/2
Sprchová hadice, L=1750, M12x1-1/2
  • 59912281
9.1
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
  • 59912304
9.2
Zpětný ventil
Zpětný ventil
  • 59905714
9.3
Kryt příruby, 75 x 75 mm
Kryt příruby, 75 x 75 mm
  • 59913879
9.5
Držák
Držák
  • 59913289
9.6
[CZ3238]
[CZ3238]
  • 59912337
9.7
Šroub, M4x45
Šroub, M4x45
  • 59912291
9.8
Průchodka
Průchodka
  • 59913288
10
Ruční sprcha
Ruční sprcha
  • 54390100
Ke stažení
10.1
Filtr
Filtr
  • 59906859
N.I.
Prodloužení, (2015-)
Prodloužení, (2015-)
  • 59914337
N.I.
Nástavec-sada, 30 mm, HM 3,5   (-2015)
Nástavec-sada, 30 mm, HM 3,5 (-2015)
  • 59913189
N.I.
Nástavec-sada, 30 mm
Nástavec-sada, 30 mm
  • 59913190
N.I.
Ruční sprcha , (-2018)
Ruční sprcha , (-2018)
Ukončeno
  • 04320200
Ke stažení