Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Prohlížíte si produkty s ukončeným prodejem.
51670100 | Sprchová souprava s dešťovou sprchou

HANSAJET

Ukončeno
Kód EAN
4015474118331
Datum dostupnosti
08/2005 12/2008

Vlastnosti

  • Mechanické díly Zpětný ventil (-y)
  • Barva Chrom

Technické vlastnosti

  • Zdroj teplé vody max. +65°C
  • Pracovní tlak 0.5 - 10 bar

SP51670100 Sprchová souprava s dešťovou sprchou

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1
Sprchová souprava, d 18 mm
Sprchová souprava, d 18 mm
  • 59913029
1.1
Talířová sprcha, d 220 mm
Talířová sprcha, d 220 mm
  • 59912432
1.2
O-kroužek, 20x2
O-kroužek, 20x2
  • 59912435
1.3
Tryska deska, (-2013)
Tryska deska, (-2013)
  • 59912908
2
Držák
Držák
  • 59913087
2.1
Upevňovací set
Upevňovací set
  • 59913021
2.2
Šroub, M4x4
Šroub, M4x4
  • 59901027
2.3
Šroub, M5x8, SW2.5
Šroub, M5x8, SW2.5
  • 59904755
2.5
Distanční kroužek
Distanční kroužek
Ukončeno
  • 59913022
3
Jezdec sprchy, d:18 mm
Jezdec sprchy, d:18 mm
  • 59912781
4
Ruční sprcha
Ruční sprcha
Ukončeno
  • 51170200
Ke stažení
4.1
Šroubení pro připojení hadice, G1/2
Šroubení pro připojení hadice, G1/2
Ukončeno
  • 59912237
4.2
Filtr
Filtr
  • 59906859
5
Sprchová hadice, L=1250
Sprchová hadice, L=1250
  • 04120400
5.1
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
  • 59912304
7
Diverter body
Diverter body
  • 59913030
7.1
Přepínač
Přepínač
  • 59913025
7.2
Sada na údržbu
Sada na údržbu
  • 59913027
7.3
O-kroužek, 9.5x1.5
O-kroužek, 9.5x1.5
  • 59913026
7.4
Connector coupling
Connector coupling
  • 59913023
7.5
Zpětný ventil
Zpětný ventil
  • 59905714
8.1
Připojovací šroubení, d 18 mm, M18x1
Připojovací šroubení, d 18 mm, M18x1
  • 59913032