Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Prohlížíte si produkty s ukončeným prodejem.
01023204 | Bidetová baterie

HANSADISC

Ukončeno
Kód EAN
4015474058699
Datum dostupnosti
04/2015 06/2012

Vlastnosti

  • Provzdušňovač CASCADE® aerátor
  • Připojení Flexibilní připojovací hadice
  • Páka/rukojeť Jedna ovládací páka / rukojeť, Páka se symboly teplé a studené vody
  • Mechanické díly ø 48 mm keramická eco kartuše pro ovládání teploty a průtoku vody
  • Výtok Pevné výtokové rameno
  • Barva Chrom
  • Teplota Funkce pro nastavení maximální teploty a průtoku vody, Nastavitelný omezovač teploty vody (součástí dodávky, možnost dodatečné instalace)

Technické vlastnosti

  • Velikost DN (jmenovitý rozměr) DN15
  • Zdroj teplé vody max. +90°C
  • Pracovní tlak 0.5 - 10 bar

SP01023204 Umyvadlová baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1
Páka
Páka
  • 59913904
1.1
Šroub, M5x8, SW2.5
Šroub, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.2
Kluzné pouzdro (osazené)
Kluzné pouzdro (osazené)
  • 59904778
1.3
Plug, hot/cold
Plug, hot/cold
  • 59906705
2
Krytka
Krytka
  • 59906563
2.2
Upevňovací objímka
Upevňovací objímka
  • 59906695
3
Oční šroub, M50x1, SW45
Oční šroub, M50x1, SW45
  • 59904775
4
Kartuše, 4.8 eco
Kartuše, 4.8 eco
  • 59904601
Ke stažení
4.1
Stavěcí kroužek
Stavěcí kroužek
  • 59904759
5.1
Ovládací táhlo vypouštěcího ventilu
Ovládací táhlo vypouštěcího ventilu
  • 59912300
5.2
Spojovací díl táhel
Spojovací díl táhel
  • 59904624
5.3
Těsnění, 37x48x3.5
Těsnění, 37x48x3.5
  • 59911422
5.5
Upevňovací deska
Upevňovací deska
  • 59904765
5.6
Šroub, M8x1, SW13
Šroub, M8x1, SW13
  • 59904766
5.7
Upevňovací set
Upevňovací set
  • 59910749
6
Aerator, M24 x 1 STD HC A
Aerator, M24 x 1 STD HC A
  • 59902366
6.1
Aerator, M22/24 A
Aerator, M22/24 A
  • 59902081
6.2
Kulový kloub
Kulový kloub
  • 59904920
7
Vypouštěcí ventil
Vypouštěcí ventil
  • 59904620
9
Hadice
Hadice
  • 59912104
9.1
Hadice
Hadice
  • 59912303
N.I.
Aerator, M24x1 (2011-)
Aerator, M24x1 (2011-)
  • 59913739