Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Prohlížíte si produkty s ukončeným prodejem.
53122077 | Nadomítkový díl podom. vanové baterie

HANSADESIGNO

Ukončeno
Kód EAN
4015474182035
Datum dostupnosti
01/2009 12/2014

Vlastnosti
  • Mechanické díly Zpětný ventil (-y)
  • Barva Chrom
Technické vlastnosti
  • Zabezpečení proti zpětnému toku (ČSN EN 1717) EB
  • Zdroj teplé vody max. +80°C
  • Pracovní tlak 0.5 - 10 bar

SP53122073 Nadomítkový díl podom. vanové baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1
Páka, 70 mm
Páka, 70 mm
  • 59913331
1.1
Šroub, M5x35
Šroub, M5x35
  • 59913299
1.4
O-kroužek, d 3x1.5
O-kroužek, d 3x1.5
  • 59913100
1.5
Víko
Víko (Černá)
Ukončeno
  • 59913333
1.5
Víko
Víko (Bílá)
Ukončeno
  • 59913334
1.5
Víko
Víko (Chrom)
  • 59913332
2
Krytka
Krytka (Chrom)
  • 59913364
2.1
Kroužek
Kroužek
  • 59913363
2.2
O-kroužek, d 38x2
O-kroužek, d 38x2
  • 59913212
2.3
Kryt příruby
Kryt příruby (Chrom)
  • 59913448
3
Kryt příruby
Kryt příruby (Chrom)
  • 59913449
3.1
Kryt příruby
Kryt příruby (Chrom)
  • 59913450
3.3
O-kroužek, 60x3
O-kroužek, 60x3
  • 59913280
4
Kartuše, 3.5 Eco
Kartuše, 3.5 Eco
  • 59912324
4
Kartuše, 3.5 Classic
Kartuše, 3.5 Classic
  • 59913075
Ke stažení
4.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59912325
4.2
O-kroužek, d 28.24x2.62
O-kroužek, d 28.24x2.62
Ukončeno
  • 59912590
4.3
Upevňovací matice, M40x1
Upevňovací matice, M40x1
  • 1003409V
4.4
O-kroužek, d 10.10x1.60
O-kroužek, d 10.10x1.60
Ukončeno
  • 59905072
4.5
Oční šroub, M52x1, AF38
Oční šroub, M52x1, AF38
  • 59913274
4.6
O-kroužek, d 40x2
O-kroužek, d 40x2
  • 59911507
4.7
Adaptér
Adaptér
  • 59913282
5
Ovládací páka
Ovládací páka (Chrom)
  • 59913345
5.1
Páka, 9 mm M6
Páka, 9 mm M6 (Chrom)
  • 59913348
5.2
Protective sleeve
Protective sleeve (Chrom)
Ukončeno
  • 59913451
5.3
Kroužek
Kroužek
  • 59913285
5.4
Regulátor průtoku
Regulátor průtoku
  • 59911897
5.5
Oční šroub, M32x1.5
Oční šroub, M32x1.5
  • 59911898
5.6
Přepínač
Přepínač
  • 59912269
7
Výtokové rameno, L=190
Výtokové rameno, L=190 (Chrom)
  • 59913452
7.1
Šroub, M6x9.5
Šroub, M6x9.5
  • 59901609
7.2
Vymezovací vložka
Vymezovací vložka (Chrom)
  • 59911840
7.3
O-kroužek, d 18x2
O-kroužek, d 18x2
  • 59913291
7.4
Krycí díl, d 72 mm
Krycí díl, d 72 mm (Chrom)
Ukončeno
  • 59913278
7.5
O-kroužek, 41x2
O-kroužek, 41x2
Ukončeno
  • 59913281
8
Aerator, M24x1 C
Aerator, M24x1 C
  • 59913131
8.1
Klíč k aerátoru, M24x1
Klíč k aerátoru, M24x1
  • 59913134
9
Sprchová hadice, L=1750, G1/2-M12x1
Sprchová hadice, L=1750, G1/2-M12x1 (Chrom)
  • 59912281
9.1
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
  • 59912304
9.2
Zpětný ventil
Zpětný ventil
  • 59905714
9.3
Kryt příruby, M70x1, d 72 mm
Kryt příruby, M70x1, d 72 mm
  • 59913287
9.5
Držák
Držák (Chrom)
  • 59913289
9.6
[CZ3238]
[CZ3238]
  • 59912337
9.7
Šroub, M4x45
Šroub, M4x45
  • 59912291
9.8
Průchodka
Průchodka
  • 59913288
10
Ruční sprcha
Ruční sprcha (Chrom)
  • 54390100
11
Nástroj
Nástroj
Ukončeno
  • 59912277
12
Nástroj
Nástroj
  • 59906409
N.I.
Prodloužení, (2015-)
Prodloužení, (2015-)
  • 59914337
N.I.
Nástavec-sada, 30 mm, HM 3.5 (-2015)
Nástavec-sada, 30 mm, HM 3.5 (-2015)
  • 59913189
N.I.
Nástavec-sada, 30 mm
Nástavec-sada, 30 mm
  • 59913190
Zákazníci, kteří si toto prohlédli, si také prohlédli
HANSASTELA, Nadomítkový díl podom. vanové baterie, 57302173
HANSASTELA
Nadomítkový díl podom. vanové baterie
57302173
HANSASTELA, Nadomítkový díl podom. vanové baterie, 57302473
HANSASTELA
Nadomítkový díl podom. vanové baterie
57302473