Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Prohlížíte si produkty s ukončeným prodejem.
09402101 | Umyvadlová baterie, 230 V

HANSACOBRA

Ukončeno
Kód EAN
4015474540156
Datum dostupnosti
11/1998 12/2012

Vlastnosti

  • Mechanické díly Filtr(y) na nečistoty, Zpětný ventil (-y)
  • Barva Chrom

Technické vlastnosti

  • Zdroj teplé vody max. +70°C
  • Pracovní tlak 0.5 - 10 bar

SP09402100 Umyvadlová baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1
Elektronika, 230 V
Elektronika, 230 V
  • 59911666
1.1
Šroub
Šroub
Ukončeno
  • 59911667
1.2
Šroub
Šroub
  • 59911668
1.3
Upevňovací šroub, M4
Upevňovací šroub, M4
  • 59910234
1.4
Těsnící O-kroužek
Těsnící O-kroužek
  • 59911669
1.8
Připojovací kabel
Připojovací kabel
  • 59910770
1.9
Napájecí zdroj, 230/6 V DC
Napájecí zdroj, 230/6 V DC
  • 59911671
2.2
Membrána elektromagnetického ventilu
Membrána elektromagnetického ventilu
  • 59912239
2.2
Elektromagnetický ventil
Elektromagnetický ventil
  • 59912240
2.3
Zpětný ventil
Zpětný ventil
  • 59911674
2.7
Šroub, M5x60
Šroub, M5x60
  • 59911675
3
Pouzdro
Pouzdro
  • 59911676
3.1
Ovládací táhlo vypouštěcího ventilu
Ovládací táhlo vypouštěcího ventilu
  • 59906423
3.2
Spojovací díl táhel
Spojovací díl táhel
  • 59904624
3.3
Shell
Shell
  • 59911678
3.5
Držák
Držák
  • 59911679
3.7
Upevňovací set
Upevňovací set
  • 59911680
3.13
Upevňovací část
Upevňovací část
  • 59911681
4
Flexibilní hadička, G3/8x10 (2008-)
Flexibilní hadička, G3/8x10 (2008-)
  • 59912447
4
Hadice, M12x1, G3/8, L=400
Hadice, M12x1, G3/8, L=400
  • 59911682
4.1
Čistící filtr
Čistící filtr
  • 59911684
5
Regulátor teploty
Regulátor teploty
  • 59912789
5.1
Páka
Páka
  • 59911688
5.2
Krytka
Krytka
  • 59911689
6
Aerator, M24x1 Z
Aerator, M24x1 Z
  • 59906826
6.1
Aerator, M22/24, Z
Aerator, M22/24, Z
  • 59906830
7
Vypouštěcí ventil
Vypouštěcí ventil
  • 59904620