Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Prohlížíte si produkty s ukončeným prodejem.
5310903092 | Nadomítkový díl podom. vanové baterie

HANSA

Ukončeno
Kód EAN
4015474048362
Datum dostupnosti
04/2001 12/2008

Vlastnosti

  • Mechanické díly Zpětný ventil (-y)

Technické vlastnosti

  • Zdroj teplé vody max. +90°C
  • Pracovní tlak 0.5 - 10 bar

SP53109030 Nadomítkový díl podom. vanové baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1.1
Šroub, M5x8, SW2.5
Šroub, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.2
Kluzné pouzdro (osazené)
Kluzné pouzdro (osazené)
  • 59904778
1.3
Plug, hot/cold
Plug, hot/cold
  • 59906705
2
Krytka
Krytka (Bílá)
Ukončeno
  • 59905521
2
Krytka
Krytka
  • 59904820
3
Kryt příruby
Kryt příruby
  • 59912256
3.1
Kryt příruby
Kryt příruby
  • 59912259
4
Kartuše, 4.8 eco
Kartuše, 4.8 eco
  • 59904601
Ke stažení
5
Ovládací páka
Ovládací páka
  • 59912262
5.4
Krytka
Krytka
  • 59912265
5.5
Regulátor průtoku
Regulátor průtoku
  • 59911897
5.6
Oční šroub, M32 x 1,5
Oční šroub, M32 x 1,5
  • 59911898
5.7
Přepínač
Přepínač
  • 59912269
5.8
O-kroužek, d 24x2
O-kroužek, d 24x2
  • 59911835
9
Sprchová hadice, L=1750, M12x1-1/2
Sprchová hadice, L=1750, M12x1-1/2
  • 59912281
9.1
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
  • 59912304
9.2
Zpětný ventil
Zpětný ventil
  • 59905714
9.3
Kryt příruby, M70x1
Kryt příruby, M70x1 (Chrom/saténová)
  • 59912288
9.3
Kryt příruby, M70 x 1
Kryt příruby, M70 x 1
  • 59912287
9.4
Kroužek
Kroužek
  • 59912286
9.5
Držák
Držák
  • 59912282
9.6
[CZ3238]
[CZ3238]
  • 59912337
9.7
Šroub, M4x45
Šroub, M4x45
  • 59912291
9.8
Průchodka
Průchodka
  • 59912290
10
Ruční sprcha
Ruční sprcha (Chrom/Zlatá)
  • 599043390
10
Ruční sprcha
Ruční sprcha (Chrom/saténová)
  • 599043392
10
Ruční sprcha
Ruční sprcha
Ukončeno
  • 04320100
Ke stažení
10.1
Šroubení pro připojení hadice, G1/2
Šroubení pro připojení hadice, G1/2
Ukončeno
  • 59912237
10.2
Filtr
Filtr
  • 59906859
N.I.
Prodloužení
Prodloužení
  • 59912169
N.I.
Nástavec-sada, 30 mm
Nástavec-sada, 30 mm
  • 59912235
N.I.
Nástavec-sada, 20 mm
Nástavec-sada, 20 mm
  • 59912160